Svogūninės gėlės

Svogūninės gėlės, tai kiekvieno gėlyno puošmena. Joms išsiskleidus – prasideda žydėjimo sezonas. Svogūninės gėlės persodinamos rudenį dėl pridygusių svogūnėlių gausos: keras suželia, žiedai smulkėja, išvaizda prastėja, augalas gali netgi žūti. Svogūnines gėles galite persodinti kasmet, tačiau tai visiškai nebūtina – sėkmingai nejudinant gėlių, šios auga keletą metų.

Priklausomai nuo sezono yra išskiriamos pavasarinių ir rudeninių svogūninių gėlių rūšys. Pavasarį sodinamos svogūninės gėlės-pavasarinės gėles: kardeliai, jurginai, begonijos, lelijos ir kt. Rudenį sodinamos svogūninės gėlės-rudeninės gėles: tulpės, narcizai, hiacintai ir kt.

Kiekviena svogūninių gėlių rūšis yra unikali, išsiskirianti žiedų forma, spalvų žaismingumu, aukščiu ar ankstyvumu, tad skirtinga ir jų priežiūra, sodinimo vieta, dirvožemis. Nuotraukose puikiai matosi tiksli gėlės rūšies išvaizda, pavadinimas, taip pat rasite detalią informaciją ir pagrindinius sodinimo bei priežiūros ypatumus. Ir visa tai galėsite pirkti internetu – net neišėjus iš namų!

Tiek pavasarinės, tiek rudeninės svogūninės gėlės parduodamos internetu ir kiekvienam prieinama kaina. Šioms svogūninėms gėlėms, kaip ir daugumai mūsų kataloge pateiktų sėklų ir kitų prekių, nuolat taikomos įvairios akcijos, todėl net ir didelį darželio plotą prie namų apsodinsite pigiai, tačiau originaliai, žaismingai ir kokybiškais augalais.