Hiacintų svogūnėliai

Hiacintų svogūnėlius reikėtų sodinti rudenį, kada pradeda rausti klevų lapai. Svogūnines gėles sodinkite lauke, 5–12 cm gyliu į gerai drenuotą dirvožemį saulėtoje vietoje, prieš žiemą geriau mulčiuoti durpėmis ar uždengti eglišakiais, o pavasarį tręšti žydinčioms gėlėms skirtomis kompleksinėmis trąšomis.

Mūsų parduotuvės internetiniame kataloge galite rinktis ne tik įprastai sufasuotų ar didesnėse pakuotėse parduodamų svogūnėlių, bet ir nefasuotų svogūninių gėlių: tulpių, hiacintų, narcizų.
Hiacintų svogūnėliai – rinkitės ir pirkite tiek hiacintų svogūnėlių, kiek tik norite! Norintiems įsigyti didesnius arba tikslius kiekius tai yra puiki išeitis. Hiacintų svogūnėliai – tinkamas pasirinkimas tiems, kurie tiksliai žino, kokį kiekį augalų sodins vienoje ar kitoje vietoje, taip pat tiems, kurie planuoja apsodinti didesnį plotą svogūninėmis gėlėmis.

Hiacintų svogūnėlius parduodame kiekvienam patraukliomis kainomis. Taip pat gėlių svogūnėliams nuolat taikome įvairias akcijas, tad dabar svogūnines gėles pirkite itin gera kaina! Apsispręsti bei susipažinti su augalo rūšimi, priežiūra ir kitais ypatumais padės pateiktos gėlių nuotraukos ir detalus aprašymas kataloge. Internetu parduodamios svogūninės gėlės – tai pigesnis ir neabejotinai naudingesnis pasirinkimas: Jūs neišleisite pinigų kiekiui, kurio neturėsite, kur pasodinti ir sutaupysite, rinkdamiesi įsigyti didesnį kiekį hiacintų svogūnėlių. Apsodinkite savo gėlyną hiacintų svogūnėliais ir atėjus pavasariui džiaukitės pražydus spalvotiems, aromatingiems žiedams!