Narcizų svogūnėliai

Narcizus galite sodinti dviem būdais: sėklomis ir svogūnėliais. Narcizų svogūnėlius reikėtų sodinti rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais, geriausia, kuomet jau yra praėjusi vasaros kaitra, bet ir neaplankė pirmieji šerkšnai. Svarbiausia, kad svogūninės gėlės spėtų įsišaknyti dar neatėjus šalčiams. Sunkiose dirvose sodinti reikėtų sekliau, lengvose – giliau, o atstumai tarp svogūnų turėtų būti iki 10 cm.

Mūsų parduotuvės internetiniame kataloge galite rinktis ne tik įprastai sufasuotų ar didesnėse pakuotėse parduodamų sėklų bei svogūnėlių, bet ir nefasuotų svogūninių gėlių. Narcizų svogūnėliai – rinkitės ir pirkite tiek narcizų svogūnėlių, kiek tik norite! Norintiems įsigyti didesnius arba tikslius kiekius tai yra puiki išeitis. Narcizų svogūnėliai – puikus pasirinkimas tiems, kurie tiksliai žino, kokį kiekį augalų sodins vienoje ar kitoje vietoje, taip pat tiems, kurie planuoja apsodinti didesnį plotą gėlėmis.

Šias svogūnines gėles parduodame kiekvienam prieinamomis kainomis. Taip pat gėlių svogūnėliams nuolat taikome įvairias akcijas, tad dabar svogūnines gėles pirkite itin gera kaina! Apsispręsti bei susipažinti su augalų rūšimis, priežiūra ir kitais ypatumais padės pateiktos gėlių nuotraukos ir detalūs aprašymai kataloge. Internetu parduodamos svogūninės gėlės – tai pigesnis ir neabejotinai naudingesnis pasirinkimas: Jūs neišleisite pinigų kiekiui, kurio neturėsite, kur pasodinti ir sutaupysite, rinkdamiesi įsigyti didesnį kiekį narcizų svogūnėlių. Pirkite narcizų svogūnėlius ir atėjus pavasariui – džiaukitės romantiškais svogūninių gėlių žiedais!