Tulpių svogūnėliai

Tulpių svogūnėliai sodinami rudenį, kada dirva atvėsta po vasaros karščių. Tai būna rugsėjo viduryje ar pabaigoje–spalio pradžioje. Drėgnoje dirvoje svogūninės gėlės pradeda šaknytis po 10–15 dienų, o tuo tarpu  sausoje – tik po mėnesio.

Nesuspėję gerai įsišaknyti svogūnai blogai žiemoja ir dalis jų pavasarį nesudygsta. Tulpių dygimui, jų aukščiui ir svogūnėlių derliui turi įtakos ir sodinimo laikas. Šių svogūninių gėlių sodinimo tankumas priklauso nuo veislės ir svogūnų dydžio, dažniausiai jie sodinami eilutėje vienas nuo kito 2–3 svogūnų skersmens atstumu.

Tulpių svogūnėliai – rinkitės ir pirkite tiek tulpių svogūnėlių, kiek tik norite! Norintiems įsigyti didesnius arba tikslius kiekius tai yra puiki išeitis. Mūsų parduotuvės internetiniame kataloge galite rinktis ne tik įprastai sufasuotų ar didesnėse pakuotėse parduodamų svogūnėlių, bet ir nefasuotų svogūninių gėlių. Tulpių svogūnėliai, tai puikus pasirinkimas, kuomet tiksliai žinote, kokį kiekį augalų sodinsite vienoje ar kitoje vietoje, taip pat kada planuojate apsodinti didesnius plotus.

Tulpių svogūnėlius parduodame kiekvienam prieinamomis kainomis. Taip pat gėlių svogūnėliams taikome įvairias akcijas, todėl dabar svogūnines gėles pirkite itin gera kaina! Apsispręsti bei susipažinti su augalų rūšimis, priežiūra ir kitais ypatumais padės pateiktos gėlių nuotraukos ir detalūs aprašymai kataloge. Internetu parduodamos svogūninės gėlės yra pigesnis ir naudingesnis pasirinkimas, kadangi neišleisite pinigų kiekiui, kurio neturėsite, kur pasodinti arba sutaupysite, rinkdamiesi įsigyti didesnį kiekį svogūnėlių. Spalvingi tulpių žiedai papuoš ir sodą, ir gėlyną!