Pavasarį sodinamos gėlės

Pavasarį atgimsta gamta ir pražysta pirmosios pavasarinės gėlės. Jos itin kvapnios, spalvingos, o pavasarinių gėlių pasirinkimas išties gausus. Pavasarinės gėlės: kardeliai, begonijos, jurginai, lelijos ir kitos gėlių rūšys, kurių pavadinimus tikrai esate girdėję ne kartą.

Pavasarinėms gėlėms svarbu derlinga ir puri dirva, taip pat tinkamas drėgmės kiekis, šiluma bei  šviesa. Prieš sodindami gėlių svogūnėlius, gerai palaistykite žemę, taip drėgnoje dirvoje jie greičiau įsišaknys. Svogūnines gėles galima auginti gėlynuose, lysvėse, vejose ir vazonuose.

Pavasariniai gėlių svogūnėliai parduodami internetu ir kiekvienam iš Jūsų patrauklia kaina. Tad gėles pirkite ne tik patogiai, greitai, bet ir sutaupykite! Norimus žiedus rinkitės pagal rūšį, žiedų formą, sodinimo vietą. Nuotraukose matyti gėlės žiedo išvaizda, forma, tikslus rūšies pavadinimas, o paspaudus ant nuotraukos, galite susipažinti su detalia informacija apie augalo sodinimo ir priežiūros ypatumus.  Mūsų parduodamų svogūnėlių kataloge, kaip ir visoms kitoms prekėms, nuolat taikome įvairias akcijas, nuolaidas, todėl gėles galite įsigyti pigiai, be to, apsodinti didesnį ar įvairesnėmis gėlėmis plotą.