Begonijos

Begonijos svogūninės gėlės, gali būti auginamos lauke, kaip vienmetėsm arba namuose, kaip daugiametės. Dažniausiai begonijos yra platinamos dviem būdais: sėklomis ir atžalomis. Begonijų sėklos yra daigios, smulkios ir joms išdygti prireikia dviejų arba trijų savaičių.

Begonijos nemėgsta rudens ar pavasarinio šalnų, todėl patariama sodinti paruoštoje vietoje tada, kada oras atšyla. Išskiriami trys pagrindiniai begonijų porūšiai: gumbinės, lapinės ir krūminės begonijos. Begonijoms skirta dirva turėtų būti derlinga, puri ir gerai aeruojama. Geriausias yra lapinis kompostas, durpės ar stambiagrūdžio smėlio mišinys – molingos dirvos begonijoms netinka.

Įsigykite svogūninių gėlių internetu už itin patrauklią kainą. Apsodinti savo darželius kokybiškomis svogūninėmis gėlėmis, kurios vėliau puoš ir džiugins žiedų gausa – dar nebuvo taip paprasta ir patogu! Spauskite ant nuotraukos ir susipažinkite su visa informacija apie augalų sodinimą ir priežiūrą. Nojaus sėklos internetinėje parduotuvėje www.nojus.lt - platus rudeninių ir pavasarinių svogūninių gėlių asortimentas.