Begonijos

Begonijos svogūninės gėlės, gali būti auginamos lauke, kaip vienmetėsm arba namuose, kaip daugiametės. Dažniausiai begonijos yra platinamos dviem būdais: sėklomis ir atžalomis. Begonijų sėklos yra daigios, smulkios ir joms išdygti prireikia dviejų arba trijų savaičių. Svogūnines gėles geriausia sėti gruodžio mėnesį.

Begonijos nemėgsta rudens ar pavasarinio šalnų, todėl patariama sodinti paruoštoje vietoje tada, kada oras atšyla. Išskiriami trys pagrindiniai begonijų porūšiai: gumbinės, lapinės ir krūminės begonijos. Begonijoms skirta dirva turėtų būti derlinga, puri ir gerai aeruojama. Geriausias yra lapinis kompostas, durpės ar stambiagrūdžio smėlio mišinys – molingos dirvos begonijoms netinka.

Įsigykite svogūninių gėlių internetu už itin patrauklią kainą. Apsodinti savo darželius kokybiškomis svogūninėmis gėlėmis, kurios vėliau puoš ir džiugins žiedų gausa – dar nebuvo taip paprasta ir patogu! Norimą begonijų rūšį nesunkiai išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose matosi gėlės žiedo išvaizda, spalva, forma, tikslus rūšies pavadinimas. Paspauskite ant nuotraukos ir susipažinkite su visa reikiama informacija apie augalų sodinimo ir priežiūros subtilybes. Parduodamų svogūninių gėlių kataloge, taikome įvairias akcijas, tad begonijas ar kitas patikusias gėlės parduodamos pigiai. Pirkite, sutaupykite ir džiaukitės išskirtinių žiedų gausa!