Bijūnai

Bijūnai, tai nepaprastai aromatingos, stambiažiedės gėlės, kurios geriausiai auga saulėtoje vietoje, purioje ir derlingoje, vidutinio sunkumo ir drėgnumo dirvoje. Ilgaamžės svogūninės gėlės nemėgsta persodinimo, todėl prieš sodinant reikėtų gerai apgalvoti tinkamą vietą.

Pirmais metais žiedinius pumpurus išskinti, o antrais – galima kelis palikti, taip augalas greičiau įsišaknys ir sutvirtės. Nuo trečių metų leidžiama laisvai žydėti. Pilnavidurėms bijūnų rūšims, kad ir kokie stiprūs jų stiebai bebūtų, rekomenduojama įrengti atramas, kadangi po lietaus, neatlaikę žiedų svorio, gali išvirsti.

Bijūnų priežiūra nėra sudėtinga, laistyti reikia retai, bet gausiai: jaunam augalui užteks 3–5 l vandens, o suaugusiam – 1–2 kibirų. Daugiau drėgmės jiems reikia vasaros pabaigoje, kai formuojasi nauji pumpurai.

Išsirinkite tinkamas svogūnines gėles ir šie nuostabūs bei kvapnūs žiedai papuoš Jūsų aplinką ilgam. Mūsų internetiniame kataloge svogūninės gėlės parduodamos už itin patrauklią ir kiekvienam prieinamą kainą. Reikiamą bijūnų rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose matyti tiksli augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Svogūninių gėlių kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl bijūnus, kaip ir kitas patikusias gėlių bei daržovių sėklas, pirkite pigiai. Ne tik sutaupysite, bet ir džiaugsitės stambiažiedžiais, ilgamečiais augalais!