Kitos pavasarį sodinamos gėlės

Po žiemos gamtoje ieškome sielą įkvepiančių, žadinančių augalų. Tai puikus laikas apgalvoti ir suplanuoti, kokiais augalais norėsite grožėtis visą vasarą iki pat vėlyvo rudens. Pavasarį sodiname bijūnus, begonijas, kardelius, jurginus, lelijas, vilkdalgius, kanas, kalijas ir daug kitų. Apsispręsti visuomet padės vieta, kurioje bus sodinamas augalas: ar saulėta, ar pavėsis, galbūt vėjuota.

Įvairiaspalves svogūnines gėles galima pritaikyti visur: tiek visuomeniniuose gėlynuose, tiek prie individualių gyvenamųjų namų. Išsirinkite tinkamas svogūnines gėles ir išaugusiais augalais negalėsite atsistebėti ne tik Jūs, bet ir praeiviai!

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome rinktis iš plataus svogūninių gėlių asortimento – kiekvienas atrasite individualiai Jūsų poreikius atitinkančius žiedus! Svogūninės gėlės parduodamos už itin patrauklią ir kiekvienam prieinamą kainą. Reikiamą gėlių rūšį nesunkiai išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose matyti tiksli augalų išvaizda, forma, dydis, spalva ir pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su detalia augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros informacija. Įvairių svogūninių gėlių kataloge, nuolat taikome akcijas, nuolaidas augalų ir kitoms sėkloms, todėl pirkti norimas svogūnines gėles galite pigiai – ne tik sutaupysite, bet ir negalėsite atsigrožėti žiedų gausa, unikaliomis spalvomis!