Kalijos

Kalijos yra nelepūs bei lengvai auginami augalai. Jeigu gausiai laistomos, gerai auga ir saulėtoje vietoje. Pakenčia pavėsį, tačiau, trūkstant šviesos, ištįsta ir menkai žydi. Kalijas reikėtų laistyti reguliariai, kad žemė neišdžiūtų. Visgi, perlieti taip pat nereikėtų – nuo palikto vandens pradeda pūti šakniastiebiai.

Kalijos dauginamos sėklomis, kurios turi būti šviežiai surinktos ir tuoj pat pasėtos. Sėjamos į vazonus arba dėžutes, kurios turi būti pripildytos durpių ir smėlio mišiniu, laikomos 20–22 °C temperatūroje. Šie augalai reikalauja derlingo dirvožemio.

Apsodinti darželius kokybiškomis svogūninėmis gėlėmis, kurios vėliau puoštų ir džiugintų žiedų gausa ir įvairove atrodo rimtas iššūkis? Mūsų internetiniame kataloge kalijų svogūninės gėlės parduodamos už itin patrauklią kainą. Paprasta, greita ir pigu! Tinkamą kalijų rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose matyti gėlės žiedo išvaizda, spalva, forma bei tikslus rūšies pavadinimas. Spustelėkite ant nuotraukos ir susipažinkite su detalia informacija apie svogūninių gėlių sodinimo ir priežiūros subtilybes. Parduodamų svogūninių gėlių kataloge, taikome įvairias akcijas, nuolaidas, todėl kalijas ar kitas patikusias gėlių ir daržovių sėklas pirkite pigiai. Ne tik sutaupykite, bet ir džiaugitės išskirtiniu gėlynu!