Kanos

Soduose kanos gražiausiai atrodo grupėse, o pavienius augalus galima įterpti gėlyne, tačiau jie nesudarys tokio išskirtinio ir puošnaus vaizdo, kokį sudarytų didelėje grupėje. Sėklomis galima dauginti rūšines kanas. Svogūninės gėlės surinktos rudenį, per žiemą laikomos kambaryje. Sėti patartina anksti, sausio–vasario mėnesiais.

Kanos šakniastiebį reikėtų sodinti į vazoną arba dėžutę vasario–kovo mėn. Laikykite kambaryje, šiltnamyje, vietoje, kur šviesu. Priedangoje kanas auginkite, kol praeis šalnų pavojus, po to sodinkite lauke. Vieta ir dirva parenkama kruopščiai. Kanos mėgsta trąšią, purią, humustingą dirvą, kurioje netrūksta drėgmės. Vieta turi būti atvira, saulėta – augalai mėgsta šilumą.

Apsodinti sodus kokybiškomis svogūninėmis gėlėmis, kurios puoštų Jūsų aplinką originaliais augalais atrodo rimtas iššūkis? Mūsų internetiniame kataloge kanų svogūninės gėlės už itin patrauklią kainą. Paprasta, greita ir pigu! Tinkamą kanų rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose matyti tiksli gėlės išvaizda, spalva, forma, pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Svogūninėms gėlėms kataloge, taikome įvairias akcijas, nuolaidas, todėl kanas, kaip ir kitas patikusias gėlių ar daržovių sėklas pirkite pigiai. Ne tik sutaupykite, bet ir džiaukitės unikaliu grožiu!