Kardeliai

Kardeliai žavi spalvų įvairove ir nesudėtinga priežiūra. Jie sparčiai dauginasi bei yra tinkami skinti. Pasaulyje išvesta netgi keliolika tūkstančių kardelių rūšių. Šių nepaprasto grožio gėlių žiedai stambūs, sutelkti į vienašalį arba dvišalį žiedyną, lapai linijiški, daugiažiedžiai. Žydi nuo liepos mėnesio iki pat vėlyvo rudens.

Kardeliaisvogūninės gėlės, veisiamos dvejopai: sėklomis ir gumbeliais. Svogūninės gėlės sėjamos vasario–balandžio mėnesiais į smėlingą žemę. Pasodintos svogūninės gėlės sudygsta per 3 savaites. Sausrų metu kardelius reikia gausiai laistyti. Labai naudinga augančių kardelių tarpuose mulčiuoti dirvą durpėmis.

Kardelių svogūnėliai parduodami internetu už kiekvienam prieinamą kainą. Pirkti svogūnines gėles dabar itin paprasta, greita ir patogu! Norimus kardelių žiedus rinkitės pagal rūšį, žiedų formą bei sodinimo vietą. Paspauskite ant nuotraukos ir susipažinkite su visa reikiama informacija apie augalo sodinimo ir priežiūros ypatumus.

Mūsų parduodamų svogūninių gėlių kataloge, kaip ir visoms kitoms gėlių ar daržovių sėkloms, taikome įvairias akcijas, tad kardelius ar kitas patikusias gėles galite įsigyti pigiau - ne tik sutaupysite, bet ir apsisodinsite didesnį žemės plotą įvairesnėmis gėlių rūšimis ar skirtingomis spalvomis.