Įvairios rudenį sodinamos gėlės

Šiame skyrelyje rasite įvairių, nuo seno mėgstamų ar dar retai gėlynuose sutinkamų, nereiklių ar lepesnių, dekoratyviais spalvingais žiedais ar lapais gėlių.

Svogūninės gėlės įsigyjamos ir sodinamos rudenį, o žydi – pavasarį. Įvairios svogūninės gėlės, tai tokios, kaip tulpės, narcizai, hiacintai, daugiažiedės margutės, dekoratyviniai česnakai, žydrės, krokai. Svogūninės gėlės nemėgsta stovinčio vandens, tačiau vegetacijos periodu reikalauja daug drėgmės ir tręšimo.

Rugsėjo pradžioje jau galima sodinti narcizus, vėliau, nuo rugsėjo vidurio, sodinamos tulpės. Pats palankiausias periodas: antra spalio dekada, kai nusistovi 8 °C laipsnių temperatūra.

Mūsų internetiniame kataloge galite rinktis iš plataus įvairių svogūninių gėlių asortimento – siūlome itin patrauklius pasiūlymus, geras ir kiekvienam priimtinas kainas. Svogūnines gėles nesunkiai išsirinksite pažvelgę į nuotraukas, aprašymus, tad pagal augalų spalvą, formas, aukštį, tikslius pavadinimus, galite išsirinkti sau patraukliausius žiedus. Paspauskite ant nuotraukos ir rasite detalią informaciją, kuri padės geriau susipažinti su įvairių augalų sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms įvairioms svogūninėms gėlėms, nuolat taikome akcijas, įvairias nuolaidas, todėl bet kokios išsirinkti augalai Jums tikrai atsieis pigiai. Pirkdami įvairias svogūnines gėles internetu ne tik sutaupysite, bet ir džiaugsitės įvairiaspalviais, žaismingais pumpurais savo gėlynuose!