Vėlyviai

Vėlyviai – įdomiausios rudens gėlės. Jos žydi spalio mėnesio pradžioje. Prie pat žemės švyti balti, ryškūs rožiniai ar violetiniai žiedai. Rudeniniais krokais vadinami vėlyviai neturi žiedynstiebių ir lapų, tačiau žiedai nėra tokie trapūs, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Vėlyviai gali žydėti ir iškritus pirmam sniegui. Pašalę žiedai atsigauna per atlydžius, o rudeninių vėlyvių sodinės formos augalai dar savaitę žydi pavasarį, nutirpus sniegui. Vėlyvius geriausia auginti akmenuotuose gėlynuose, tarp vaismedžių ar daržo lysvėse. Rudeniniai vėlyviai puikiai auga ir tarp narcizų bei tose vietose, kuriose jiems augti niekas netrukdo bent penkerius metus.

Išsirinkite tinkamas svogūnines gėles, kurios papuoš Jūsų gėlyną ilgam. Mūsų internetiniame kataloge svogūninės gėlės parduodamos už kiekvienam prieinamą kainą. Išsirinksite vėlyvius apžiūrėję nuotraukas, kuriose tiksliai pavaizduota augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatybėmis. Parduodamoms svogūninėms gėlėms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl vėlyviai, kaip ir kitos patikusios svogūninės gėlės – pigios. Tad pirkdami ne tik sutaupysite, bet ir džiaugsitės ilgamečiu augalo grožiu!