Barkodas: 387300  
Kiekis: 100 vnt  


Tulpės Princesse charmante

Šios tulpės lapai yra su rudomis arba raudonomis dėmelėmis arba dryželiais ir garbanotais pakraščiais. Tai anktsi ir ilgai žydinčios tulpės. Žiedai – žvaigždės ar taurės formos, dideli, dažniausiai šiltų tonų. Labai gražios, bet palyginti lepokos tulpės, jas reikia sodinti gerai drenuotoje vietoje, prieš žiemą gerai pridengti, kasmet iškasti. Tulpės sodinamos rugsėjo viduryje – spalio pradžioje, atsižvelgiant į rudens orus. Tinkamiausia dirvos temperatūra – 7 – 10 C, dirva turi būti pakankamai drėgna. Sodinimo gylis ir tankumas priklauso nuo tulpės svogūno dydžio. Bendra taisyklė – tulpės sodinamos trijų svogūnėlių aukščių gylyje, sunkiose dirvose truputį sekliau, lengvose – giliau. Tulpių svogūnėliai iškasami kasmet. Tik mažuosius (jei nepažeidė ligos) galima kasti kas antrus metus. Tinkamiausias laikas tulpėms iškasti – kai apatinis lapas dar ne visai nudžiūvęs (skirtingoms tulpėms tai bus skirtingas laikas).

Šių tulpių aukštis - 20 cm, sodinimo gylis - 15 cm. Tulpių svogūnėliai sodinami 10 cm atstumu. Sodinimo vieta: pavasarį ir vasarą žydinčios gėlės geriausiai auga saulėtoje vietoje.

Grunto tipas: tinka visų rūšių ne per drėgni gruntai. Esant reikalui galima pridėti humuso.

Priežiūra: iš karto po pasodinimo palieti ir palaikyti drėgmę grunte augimo metu. Pavasarį žydinčias svogūnines gėles saugoti nuo stiprių šalčių po durpių sluoksniu, vasarą žydinčias - laikyti ne žemesnėje kaip 0°C temperatūroje.

Atrama: aukštai augančias svogūnines gėles augimo metu paremti.

 

kilimelis dovana 600px

 

387300
2017-11-09

Charakteristikos

Lotyniškas pavadinimas
Tulipa Greigii
Spalva
Raudona
Sodinimo mėnesiai
Lapkritis
Rugsėjis
Spalis
Žydėjimo mėnesiai
Balandis
Augalo aukštis
11 - 20 cm
Auginimo sąlygos
Auginama lauke
Pusiau pavėsis
Saulėta

PANAŠIOS PREKĖS