Copfort - mikroelementinė vario trąša, greitai įsisavinama ir absorbuojama per lapus ir šaknis (sisteminis veikimas). Apsaugo augalus nuo vario stokos ir padaro juos atsparesnius nepalankiems aplinkos veiksniams. Ypač tinka vaismedžių, uoginių augalų, dekoratyvinių spygliuočių apdorojimui.
Registruotas EKOLOGINIAM ŪKIUI


Copfort rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai), deformacijos,baltos ir pilkos apnašos, dėmės, lapų kritimas, džiūvimas, nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas), plikasėklių (spygliuočių) spygliakritis, šakelių džiūvimas, rudos apnašos, rudavimas ir kt.

PRIVALUMAI: nesukelia pripratimo; prasiskverbia į augalo ląstelę, sustiprina ją ir sužadina gynybinį augalo mechanizmą; nėra šalutinio poveikio vartotojui; greitai įsisavinamas (sisteminis veikimas); pagerina kitų augalų priežiūros priemonių efektyvumą; vegetacijos metu naudojant produktą, sandėliuojami vaisiai ir daržovės ilgiau išsilaiko.


NAUDOJIMAS: kai yra simptomų sukėlėjų atsiradimo rizika bei pasirodžius pirmiems simptomams. Tam tikromis sąlygomis ir atsižvelgiant į laiką, variui jautriems augalams (kaulavaisiniams vaismedžiams, vyno vynuogėms ir daržovėms) išskirtinai rekomenduojama preparatą naudoti tręšimui per šaknis (laistant).

Kultūra Preparato norma purškiant ml/100l vandens/10a  
Vynuogės, citrusiniai augalai ir vaismedžiai, serbentai, agrastai, braškės 200-300
Daržovės 200-400
Bulvės 250
Grūdinės kultūros 150-300
Svogūnai, česnakai 200 (400ml esant dideliam stresui)
Dekoratyviniai augalai, spygliuočiai 200-300

Laistant visiems augalams norma 150 - 400ml/100l vandens.

4771315389277

PANAŠIOS PREKĖS