Agurkai

Agurkai – viena labiausiai paplitusių daržovių. Čai rasite 39 rūšių agurkų sėklų, kurios yra išbandytos Lietuvos klimato sąlygomis. Agurkų sėklos fasuojamos į hermetišką, drėgmės, temperatūros pokyčiams, šviesai atsparią pplietileno, aliuminio ir popieriaus pakuotę, kuri išsaugo geriausias agurkų sėklų savybes nuo sufasavimo iki sėjos.

Viena populiariausių daržovių Lietuvoje yra agurkai. Šias daržoves valgome žalias, sūdytas, konservuotas. Agurkai labai maistingi, kadangi juose gausu baltymų, vitamino C, B1, B2, P, A, jodo, taip pat agurkuose gausu fermento, kuris padeda įsisavinti gyvulinius baltymus.

Agurkus galima daiginti arba sėti sėklas tiesiai į lysvę. Agurkų sėklas galima sodinti įvairaus tipo dirvoje, tačiau geriausia terpė jų augimui, tai lengvas priesmėlis ir humusinga, daug mineralinių medžiagų turinti dirva, kurią kas rudenį rekomenduojama patręšti. Agurkų sodinimo vieta turėtų būti šilta ir gauti pakankamai saulės.

Ilgavaisiai, trumpavaisiai – mūsų internetinėje parduotuvėje rasite gausų ankstyvų, vidutinio ankstyvumo ar vėlyvų agurkų veislių. Pirkite agurkų sėklas, skirtas auginti tiek šiltnamyje, po plėvele, tiek lauke, po priedangomis. Parduodamų agurkų sėklų asortimentas platus, todėl kiekvienas daržininkas, mėgėjas ar profesionalas, išsirinks tinkamus agurkus. Susipažinti ir apsispręsti dėl agurkų veislių, priežiūros ir kitų ypatumų padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Mūsų tikslas pasiūlyti Jums kokybiškų sėklų gera kaina. Nuolat taikome įvairias akcijas, tad agurkų sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir džiaugtis gausiu ir sveiku derliumi!