Našlaitės

Našlaitės – vienos iš tų gėlių, kurios negali nepatraukti savo švelnumu, trapumu ir neįprasta žiedo forma, kuri šiek tiek primenančia orchidėjos žiedą. Šios gėlės yra vienos mėgstamiausių sodo ir daržo gėlių. Tai vienos ankstyviausių pavasario gėlių, kurios savo žydėjimu džiugina iki pirmųjų šalnų. Našlaičių sėklos ir rūšys stebina įvairove: yra daugybė darželinių, kvapniųjų ir hibridinių našlaičių rūšių.

Ištvermingosios gėlės stebina ryškiaspalviais žiedais. Našlaičių spalvų paletė labai plati, nuo vaiskiai baltų iki ryškių margaspalvių žiedų. Našlaitės dauginamos sėklomis ir vegetatyviškai: kerelio dalijimu, palaipomis, žaliaisiais auginiais. Našlaičių sėklos sėjamos į duobutes, užberiamos žemėmis ir negausiai palaistomos. Šiems gėlių žiedams nereikia daug žemės, todėl juos iš karto galima sodinti į klombus, taip pat sodinimui galima panaudoti nedideles dėžes arba gėlių vazonus.

Priklausomai nuo rūšies, našlaitės gali būti vienmetės ir daugiametės. Nors gėlės nėra lepios, tačiau mėgsta derlingą žemę ir šilumą, tuo tarpu skurdžią sodo žemę galima iš karto patręšti durpėmis arba puvenomis. Vieta neturėtų būti permirkusi ar pavasarį užtvindoma, tokiose vietose augalai gali tiesiog neišgyventi.  

Tiems, kas mėgsta įvairovę ir nuolatinį žydėjimą, našlaičių sėklos yra vienas geriausių pasirinkimų. Išsirinkite tinkamas našlaičių sėklas ir šie nuostabūs, trapūs ir spalvingi žiedai papuoš Jūsų aplinką ilgam. Mūsų internetiniame kataloge našlaičių sėklos parduodamos už itin patrauklią ir kiekvienam prieinamą kainą. Reikiamą našlaičių rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose tiksliai pavaizduota augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms našlaičių sėkloms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl našlaites, kaip ir kitas patikusias gėlių sėklas, galite įsigyti pigiai. Ne tik sutaupysite, bet ir džiaugsitės spalvingais augalais!