Našlaitės

Našlaitės yra vienos geriausiai atpažįstamų ir mėgstamų gėlių mūsų krašte. Šiuolaikinės našlaitės stebina ne tik įvairiausiomis žiedų spalvomis, bet ir savo dydžiu. Šios gražios ir nereiklios gėlės puošia miesto gėlynus, gali būti auginamos vazonuose, prie bordiūrų, alpinariumų, darželių, taip pat naudojamos kapų apželdinimui. Atminkite, kad našlaites taip pat galima naudoti nuskintas ir merkti į vazas.

Turbūt viena dažniausiai pasitaikančių klaidų auginant našlaites – pertręšimas. Reikėtų saikingai naudoti azoto trąšas. Našlaitės sunkiai pakelia karštį, tad jas reikia gausiai laistyti per sausras. Geriausiai auga vidutinio sunkumo, neutraliame dirvožemyje.

Kas mėgsta įvairovę, nuolatinį žydėjimą, našlaičių sėklos yra vienas geriausių pasirinkimų. Išsirinkite tinkamas našlaičių sėklas ir trapūs, spalvingi žiedai papuoš Jūsų aplinką! Mūsų internetiniame kataloge našlaičių sėklos parduodamos už patrauklią kainą, tad reikiamą našlaičių rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose pavaizduota augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros subtilybėmis.

Parduodamoms našlaičių sėkloms internetu, taikome įvairias akcijas, todėl našlaites, kaip ir kitas sėklas, galite įsigyti pigiai. Šiandien galima rinktis iš pačių įvairiausių našlaičių veislių: vienspalvių, dvispalvių, su akimi ar su ūseliais viduryje žiedų. Spalvų, atspalvių tikra gausa, belieka išsirinkti labiausiai patikusias!