Pasaulio virtuvė

Pasaulio virtuvė – nauja skirtingų šalių sėklų linija skirta ne lietuviškos virtuvės mėgėjams. Įvairių rūšių sėklos yra atkeliavusios iš skirtingų pasaulio šalių: Olandija, Lenkija, Italija, Čekijos Respublika, Danija, JAV, Vokietija. Šalį simbolizuoja ant sėklų pakelio tos šalies vėliava, iš kur atvežtos sėklos. Tad jei mėgstate gaminti netradicinius patiekalus, galite patys užsiauginti šių daržovių savo sode.

Pasaulio virtuvės sėklų asortimentą sudaro: afrikietiški agurkai, paprastosios trūkažolės, cukinijos, valgomieji ybiškai arba kitaip okra, raguotasis melionas, rudusios garstyčios, valgomieji svogūnai, kukurūzai, moliūgai ir dar daug kitų daržovių sėklų, kurios įprastą mitybą praturtins naudingomis medžiagomis.

Pasaulio virtuvės internetiniame kataloge galite rasti įvairių daržovių sėklų iš viso pasaulio, kurias nesunkiai užauginsite savo sode, šiltnamyje, balkone ar vazone. Vienos jų mėgsta saulėtas vietas, apsaugą nuo vėjo, kitoms verčiau parinkti pavėsyje esančią vietą. Paragaukite egzotiškesnių daržovių, nustebinkite svečius nekasdienišku patiekalu!

Pasaulio virtuvės sėklas nesunkiai užaugins tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Rinkitės ir pirkite iš gausaus daržovių pasirinkimo. Nurodyti pavadinimai, veislės, rūšys, nuotraukos ir detalūs aprašymai padės ne tik lengviau apsispręsti, bet ir sužinoti, kaip teisingai sodinti, auginti, prižiūrėti augalus.

Pasaulio virtuvei priklausančioms sėkloms nuolat taikome akcijas, todėl pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti sėklas internetu galite pigiai ir greitai. Išbandykite naujas, neįprastas daržovių rūšis ir nustebinkite neįprastomis daržovėmis, iš jų gaminamais patiekalais ne tik namiškius, bet ir bičiulis!

Kviečiame pasidalinti skaniausiais šių šalių virtuvės patiekalų receptais čia.