Auginkite daržoves ir laimėkite planšetinį kompiuterį

 

Visi tėvai nori, kad vaikai kuo daugiau laiko praleistų lauke, pažintų pasaulį ir ugdytų atsakomybę bei darbštumą, o visi vaikai mėgsta žaisti. Tad, kodėl nesuderinti šių veiklų? O jeigu už tai dar galima laimėti įvairių naudingų bei įdomių prizų? „Nojaus sėklos“ ragina užsiimti įdomia veikla – daržininkyste – ir už sėkmingą derlių laimėti prizus.

Vaikai ir daržininkystė – kaip suderinti?

Labai svarbu vaikus supažindinti su juos supančiu pasauliu, kurio vienas iš pagrindinių elementų...

VASARA BRAŠKIŲ MYLĖTOJAMS – TIKRA ATGAIVA

 

Tikriausiai, nerastume tokio žmogaus, kuris nemėgtų vasaros uogų karalienių – braškių. Gaila, kad braškių sezonas palyginti trumpas, todėl per šį laiką reikia suspėti braškių atsivalgyti. Jas galima valgyti šviežias, tačiau, be kita ko, šios uogos – itin universalios: jas galima naudoti daugybe įvairių būdų. Smaližiams siūlome išbandyti itin paprastus naminius braškių ledus, nes, juk kas gali būti geriau karštą vasaros dieną?

Naminiai braškių ledai

Naminių braškių ledų...

PROFI LINIJA – KIEKVIENO POREIKIAMS

Kiekvienas daržininkas nori, kad užaugintas daržovių derlius būtų gausus ir kokybiškas, stengiasi, kad augalų nepultų įvairios ligos. Specialistai teigia, kad svarbiausias dalykas – kokybiškos sėklos, nes, jei sėklos bus nekokybiškos, gali stengtis nesistengęs, bet derlius nebūtinai nudžiugins. Profi sėklų linija buvo sukurta daržininkams profesionalams, tačiau yra labai pamėgta ir daržininkų mėgėjų. Kokios to priežastys?

Preciziškai atrinktos sėklos

Profi linijos sėklos buvo orientuotos į...

LAUKIANTIEMS BRAŠKIŲ DERLIAUS: KAIP JAS PRIŽIŪRĖTI?

 

Braškės yra laukiamiausios sezono uogos, jas mėgsta visi: nuo mažiausio iki didžiausio. Kaip prižiūrėti braškes, kad galėtume mėgautis saldžiomis, sodriomis ir sultingomis uogomis anksčiau ir ilgiau?

Priežiūra iki derliaus nuėmimo

Pavasaris, o ypač laikas iki braškių žydėjimo, yra pats svarbiausias ir daugiausiai priežiūros reikalaujantis etapas, nuo kurio, iš dalies, tiesiogiai priklauso ir derliaus gausa ir kokybė. Pirmiausia, žinoma, labai svarbu nesuklysti ir gerai apsvarstyti, ko...

VEJOS PRIEŽIŪRA ATŠILUS ORAMS

 

Kiekvieno akį ir širdį džiugina graži ir išpuoselėta veja: ji yra gražios tolygios žalios spalvos, nepageltusi, neišretėjusi, be piktžolių, trumpa, suformuota iš specialių žolių vejai. Tačiau vejos priežiūra reikalauja nemažai dėmesio visais metų laikais. Taigi, kaip prižiūrėti veją šiltuoju metų laiku, kas po ją norėtųsi lakstyti basomis?

Pirmoji pagalba vejai

Didžiausias vejos priešas – sniego pelėsis – tai baltos apnašos, padengusios veją po labai žvarbios arba labai drėgnos...

FRIGO BRAŠKIŲ DAIGŲ SODINIMO YPATYBĖS

Frigo braškių daigai – tai šaldyti braškių daigai, kurie uogas veda po 6–8 savaičių nuo pasodinimo į dirvą, todėl pasodinus dabar – vasaros uogų karalienėmis – braškėmis galėsite džiaugtis dar šiemet.

Frigo braškių daigai yra šaldyti, todėl įsigijus reikia laikyti vėsiai ir nepamiršti drėkinti. Sodinti frigo braškių daigus geriausia vėsesnę, apniukusią dieną arba vakare, kai oras yra vėsesnis, nėra tiesioginių saulės spindulių.

Frigo braškių asortimentą rasite čia.