Prieskoniai ant palangės

Jeigu gyvenate bute ar neturite daržo prie namų, tačiau norite pagardinti patiekalus šviežiais ir kvepiančiais prieskoniais – Jums nebūtina eiti į prekybos centrą, kadangi norimas užsiauginti žoleles galite auginti tiesiog ant virtuvės palangės. Prieskoninius augalus galima sodinti į įvairius vazonėlius, stiklainius, skardines, gilesnes lėkštutes ir kt. Gražgarstės, mairūnas, rozmarinas, jalapeno, vaistinis šalavijas, pipirinė, česnakas – lengvai augantys prieskoniai ant palangės!


Ant palangės galima užsiauginti daugybę prieskoninių augalų, tačiau privaloma sukurti tam tinkamas sąlygas. Reikėtų prižiūrėti, kad pasodinti prieskoniai ant palangės nuolat gautų drėgmės ir ją palaikytų. Pasėjus sėklas, po savaitės jau galite paskaninti salotas, įvairius patiekalus, sriubas, košes ir pan.

Prieskonius ant palangės pirkite mūsų internetinėje parduotuvėje – užtikriname parduodamų prieskonių sėklų kokybę ir gardinkite ne tik patiekalus, sveikus kokteilius, padažus ar salotas, bet ir pasirūpinkite gera sveikata! Kai kurie iš prieskonių, pavyzdžiui, kvapusis bazilikas atbaido vabzdžiams.

Prieskoniai ant palangės ne tik aromatingi, išskirtinio skonio, bet ir naudingi sveikatai! Prieskonių sėklas rinkitės pagal rūšį, tikslius pavadinimus, pateiktas nuotraukas ir detalius aprašymus. Nuolat taikome akcijas, todėl pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti prieskonių sėklas internetu galite ne tik pigiai, bet ir patogiai bei vos kelių mygtukų paspaudimu. Pagardinkite mėgstamus patiekalus, virkite arbatas ir būkite sveiki!