Sėklos juostoje

Mūsų internetinės parduotuvės kataloge sėklų juostos asortimentas platus, tad galite rinktis tiek iš įvairių daržovių, tiek iš augalų: leukonijų, nasturčių, serenčių, ratilių, vaistinių ramunių, pelėžirnių ar burokėlių, morkų, salotų, porų, krapų, bazilikų, žemuogių ar agurkų ir kt.

Sėklos juostoje gali būti padengtos trąšomis, mikroelementais ir augalų apsaugos priemonėmis. Trąšos, kurios yra sėklų juostoje, lemia geresnę daigų kokybę, gausesnį derlių, todėl mūsų internetiniame kataloge galite pirkti kokybiškas sėklų juostas ir džiaugtis paprasta jų priežiūra!

Sėklos juostoje tinka tiek daržininkams mėgėjams, tiek profesionalams. Sėklos juostoje leis jums sutaupyti laiko, išteklių. Rinktis galite tiek iš įvairių daržovių, tiek gėlių sėklų. Atkreipkite dėmesį į pavadinimus, veisles, rūšis, nuotraukas ir detalius aprašymus, ne tik lengviau apsispręsite, bet ir žinosite, kaip teisingai sodinti, auginti, prižiūrėti augalus.

Siūlomoms sėklų juostoms nuolat taikome akcijas, įvairias nuolaidas, tad pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti sėklas internetu galite pigiai ir greitai. Džiaukitės kokybiškesniu, greitesniu ir vienodesniu dygimu, paprastesne augalų, priežiūra.