0,32 €

PILIAROŽĖ

0,32 €

PUIKŪNAS

0,32 €

TABAKAS KVAPUSIS

Kitos vienmetės gėlės

Kitos gėlės – tai plati, vienmečių ir dvimečių augalų kategorija. Šios gėlės auginamos įvairiuose gėlynuose arba vazonuose, klombose, ant palangės, lysvėse. Saulėgrąžos, gvaizdūnės, kobėjos, piliarožė, virbenis, pentinius, leukonija, didžiosios ašarėlės, dekoratyvinis kopūstas, puikūnas, žydrūnas, nasturtės, rudbekijos, flioksai, medetkos, katilėliai ir kitos gėlės turi daug privalumų – ilgai žydi, žaismingos ir ryškios spalvos, o gėlynas dekoratyvus išlieka visą žydėjimo sezoną. Jų priežiūra nesudėtinga, tereikia ravėti piktžoles, laiku palaistyti. Dvimečiai augalai vystosi du metus, rudenį ar pavasarį perkeliami į gėlynus.

Kiekvienas augalas yra unikalus, todėl jam reikalinga specifinė priežiūra, auginimo būdas, parinkta dirva, vieta ir pan. Visą šią informaciją nesunkiai galite rasti ant sėklų pakelio nugarėlės – tinkamai prižiūrėdami, išauginsite gausiai pražydusias gėles.

Siūlomas kitų gėlių sėklas galite įsigyti internetu – įvairiausi žiedai papuoš Jūsų gėlyną! Mūsų internetiniame kataloge gėlių sėklos parduodamos už itin patrauklią ir kiekvienam prieinamą kainą. Reikiamą gėlių sėklų rūšį išsirinksite apžiūrėję nuotraukas, kuriose tiksliai pavaizduota augalo išvaizda, spalva ir pavadinimas. Spustelėję ant nuotraukos, galite susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms gėlių sėkloms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl kitas gėlių sėklas galite įsigyti pigiai. Ir sutaupysite, ir džiaugsitės unikaliais augalais savo gėlynuose!