Lelijos

Lelijos, tai daugiamečiai svogūniniai augalai, kurių rūšių yra daugiau nei šimtas. Lauke auginami šių augalų hibridai ir veislės. Lelijos sodinamos rudenį, nudžiūvus stiebams, arba anksti pavasarį. Auginamos veislės visiškai atsparios šalčiams ir žiemai jų nebūtina mulčiuoti ar dengti.

Lelijos dirvožemiui yra labai išrankios, tačiau joms tinka ir kiek rūgštoka dirva. Geriausiai auga lengvesnėje, derlingoje, laidžioje dirvoje. Mėgsta saulėtas vietas, bet pakelia ir nedidelį pavėsį. Augalus laistyti reiktų esant sausam orui, ypač kai formuojasi žiedpumpuriai. Didžiąsias lelijas su di¬deliais žiedynais bei lelijas, kurių stiebai ploni, reikia pririšti prie kuoliukų.

Mūsų internetiniame kataloge svogūninės gėlės parduodamos už itin patrauklią kainą. Tad dabar apsodinti darželius kokybiškomis lelijų svogūninėmis gėlėmis, kurios vėliau puoš ir džiugins žiedų gausa – dar nebuvo taip paprasta! Tinkamas lelijas išsirinksite apžiūrėję nuotraukas. Jose matyti gėlės žiedo išvaizda, spalva, forma, tikslus rūšies pavadinimas. Spustelėkite ant nuotraukos ir susipažinkite su visa reikiama informacija apie augalų sodinimo ir priežiūros ypatybes. Taip pat parduodamų svogūninių gėlių kataloge, taikome įvairias akcijas, nuolaidas, todėl lelijas ar kitas patikusius gėlių svogūnėlius pirkite pigiai. Sutaupykite ir džiaukitės išskirtinių žiedų gausa!