Lelijos

Lelijos yra vienos iš gražiausių sodo gėlių, kurios priskiriamos daugiamečiams svogūniniams augalams. Lelijų rūšių yra įvairiausių, jos viena nuo kitos skiriasi savo ūgiu ir žiedų įvairove, forma. Gentyje yra apie 110 lelijų rūšių.

Prieš sodinant augalus, lelijos svogūnėliai pamirkomi kalio permanganato tirpale, kad mažiau pultų ligos. Lelijos nemėgsta permirkusios dirvos, sodinti reikėtų į purią dirvą, todėl ją pagerinkite durpių substratu. Lelijų svogūnėliai sodinami tiesiai į žemę – ten jie auga apie 5 metus.

Lelijos geriau augs, jei į dirvą įmaišysite šiek tiek perpuvusio mėšlo ar medžio pelenų. Persodinamų lelijų svogūnų šaknis sutrumpinkite pusiau. Šios svogūninės gėlės dažniausiai pražysta liepos mėnesio pradžioje. Pavasarį reikia lelijas palieti kalio permanganatu, taip pat augalus galite tręšti lelijoms skirtomis trąšomis.

Mūsų internetiniame kataloge rinkitės iš plataus augalų svogūninių gėlių asortimento – siūlome įsigyti lelijų svogūnėlių už itin patrauklią kainą. Apžiūrėję lelijų nuotraukas, pagal spalvą, žiedų formas, dydį, tikslius pavadinimus galite išsirinkti sau tinkamiausias. Paspauskite ant nuotraukos ir rasite informaciją, kuri padės geriau susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms svogūninėms gėlėms, taikome įvairias nuolaidas, akcijas, todėl lelijos Jums atsieis pigiai. Pirkdami svogūnines gėles internetu ne tik sutaupysite, bet džiaugsitės įspūdingu ir puošniu gėlynu!