Vaikų linija

VAIKŲ SĖKLŲ LINIJA „KIDS DREAM GARDEN“


SĖKLŲ LINIJA specialiai vaikams. Daržas – vieta, kurioje vaikai gali džiaugtis augalų auginimu kartu su suaugusiais. Skatinti mažuosius domėtis, iš kur maistas atkeliauja ant mūsų stalo. Vaikas niekada nepamirš pirmosios savo išaugintos daržovės skonio. Patys augindami kas valgoma, vaikai išmoks kantrybės, planuoti savo veiksmus, laikytis nurodymų ir stebėti rezultatus. Ugdomas požiūris į daržoves ir sveiką maistą.

Nesunkiai auginamomis daržovėmis galės savarankiškai pasirūpinti vaikai: tiek pomidorais, morkomis, burokėliais, tiek žirniais, sėjamosiomis salotomis, ridikėliais, agurkais, moliūgais ar taip vaikų pamėgtomis žemuogėmis.

Išmokyti vaikus skirti įvairias daržoves, pažinti gėles, tinkamai jas pasėti, auginti ir prižiūrėti, tai ne tik užsiėmimas, tai kur kas daugiau. Mūsų internetinėje vaikų linijos kategorijoje galite išsirinkti ir pirkti įvairias daržoves ar gėles sodinimui. Nurodyti pavadinimai, veislės, rūšys, nuotraukos ir aiškūs aprašymai padės ne tik lengviau apsispręsti, bet ir sužinoti, kaip teisingai sodinti, auginti, prižiūrėti augalus.

Vaikų linijai priklausančioms sėkloms nuolat taikome akcijas, todėl pasinaudoti gera kaina – tikrai verta! Pirkti sėklas internetu galite pigiai ir greitai. Išmokykime vaikus pasidžiaugti savo veiklos rezultatu – išaugintu derliumi!