Vejos sėklos

VEJŲ SĖKLŲ MIŠINIŲ PALYGINIMAS

Niekas kitas taip nedžiugina akių, kaip žalia ir išpuoselėta veja. Sodas ar kiemas, kuriame auga veja atrodo gražus ir prižiūrėtas, o kaimynai neretai svaido pavydžius žvilgsnius, negalėdami atsigrožėti vejos dailumu. Idėja puoselėti kraštovaizdį ir rūpintis aplinka kilo prieš daugelį metų, tačiau ši tradicija išliko iki šių dienų. Vejos auginimas reikalauja nemažai pastangų, tačiau tobula namų aplinka atperka visą vargą. Dekoratyvinės vejos puošia ne tik namų sodus ar kiemus, bet ir parkus bei miestų aikštes. Šiomis dienomis vejos sėklos padengia didelius miestų ir miestelių plotus. Žmonės stengiasi rūpintis savo aplinka, ją puošti ir gražinti. Net ir tie, kurie neturi pakankamai laiko tobulinti sodo, gali auginti veją, jiems tereikia pasirinkti tinkamas vejos sėklas. Svarbu nepamiršti, kad kai kurios vejos sėklos yra reiklios dirvožemiui, todėl prieš sėją reikia tinkamai paruošti žemę ir nepagailėti trąšų.

Norėdami pasirinkti tinkamą vejos sėklų mišinį – pasirinkite jį pagal paskirtį, kuri nurodoma ant pakuotės: mažiau prižiūrimiems plotams, kaip pavyzdžiui, paežerėms, pakelėms, lengvoms dirvoms ir šlaitams ir daugiau priežiūros reikalaujantiems – sportinėms aikštėms, žaidimų aikštelėms, vietoms šešėlyje, soduose, gėlynuose, gyvenamųjų namų apželdinimui, biurui, gėlynams, parkams, miesto objektams ir pan.

Reikalingus vejos sėklų mišinius rasite mūsų internetinės parduotuvės kataloge – čia pirkite kokybiškas vejos sėklas ir džiaukitės gražia, žaliuojančia, išpuoselėta ir kokybiška žole tiek daugiau priežiūros reikalaujančioje aplinkoje, tiek mažiau. Pirkite kokybiškas vejos sėklas ir galėsite pasidžiaugti estetiškai atrodančia, prižiūrėta aplinka!

Norimas vejos sėklas rinkitės pagal tikslius pavadinimus, pateiktas nuotraukas ir detalius aprašymus. Apie vejos auginimą, priežiūrą, tręšimą taip pat galite pasiskaityti ant sėklų pakelio nugarėlės. Siūlomoms vejos sėkloms taikome akcijas, įvairias nuolaidas, tad pasinaudoti gera kaina – būtina! Pirkti sėklų mišinius internetu galite pigiai ir vos kelių mygtukų paspaudimu. Užtikriname aukščiausią vejos išvaizdą ir kokybę, subalansuotą mišinių sudėtį, kuri tikrai neapvils!