Arbūzai, melionai

Arbūzų ir melionų augimui būtina užtikrinti tinkamas sąlygas ir gerą priežiūrą. Melionas turi daug cukraus, riebalų bei daug geležies, B vitamino, be to, suvalgius meliono sumažinamas stresas. Valgant arbūzą iš organizmo pašalinama druska ir šlakai bei stiprina organizmą.

Arbūzai geriausiai auga neutralioje dirvoje, apsaugotoje nuo vėjų. Prieš sėjant arbūzų sėklas reikėtų pamerkti į vandenį arba kalio permanganato tirpalą, tuomet po paros nupilti ir perplauti drungnu vandeniu. Arbūzai į vazonėlius turi būti sodinami kovo–balandžio mėnesiais, o vėliau persodinami į šiltnamį. Arbūzai mėgsta drėgmę, todėl juos reikia gausiai laistyti – liekite tik šaknis saugodami lapus. Arbūzai skinami prieš šalnas.

Tuo tarpu melionų sėklos sėjamos balandžio antroje pusėje į durpinius puodelius. Šiltnamyje melionai auginami panašiu principu, kaip ir agurkai. Melionai geriausiai auga nuo vėjų apsaugotoje ir nerūgščioje priemolio, priesmėlio humusingoje dirvoje. Melionus reikėtų laistyti šiltu vandeniu. Tiek melionai, tiek arbūzai turi būti gerai prižiūrimi, jeigu norite sulaukti gausaus derliaus.

Pirkite arbūzų, melionų sėklas mūsų internetinėje parduotuvėje, tinkamai prižiūrėkite ir džiaukitės gausiu derliumi! Parduodamomis arbūzų, melionų sėklomis liks patenkintas tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Susipažinti ir apsispręsti dėl arbūzų ir melionų veislių, priežiūros ir kitų ypatumų padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų arbūzų, melionų sėklų gera kaina. Nuolat taikome įvairias akcijas, tad arbūzų ir melionų sėklas galite pirkti ne tik pigiai, bet ir džiaugtis naudingų vitaminų šaltiniu!