Ridikai, ridikėliai

Ridikai yra viena mėgstamiausių ir ankstyviausių pavasario daržovių. Jie populiarūs visame pasaulyje, todėl yra daug veislių, kurios skiriasi savo išvaizda, skoniu ir forma. Ridikėliai auginami dėl savo šakniavaisių, kuriuose gausu vitaminų ir maistingųjų medžiagų, tačiau kaip salotų priedas vartojami ir jauni lapai. Kadangi ridikai yra labai greitai auganti ir deranti daržovė, galima džiaugtis ne vienu jų derliumi per metus. Ridikėlių auginimas nereikalauja didelės priežiūros, todėl juos galima auginti tiek lauke, tiek ir šiltnamyje. Ridikėlių sėklos nėra jautrios vėsesniems orams, todėl jas sėti galima jau pirmaisiais pavasario mėnesiais. Didesnis derlius būna tuomet, jei ridikai auga saulėtoje ir drėgnoje dirvoje.

Ridikėliai – vertinga ankstyvoji daržovė, vartojama salotoms gaminti ir kaip prieskonis. Ridikėliai valgomi tik žali ir patys vertingiausi yra nepjaustyti. Ridikėlis valgomas visas. Ankstyvą pavasarį jauni kai kurių rūšių ridikėlių lapeliai gali būti naudojami salotoms gaminti, o beveik visų ridikėlių lapeliai gali būti verdami ir troškinami kaip kopūstai. Šio augalo lapai be reikalo dažnai išmetami, nes yra labai maistingi. Ridikėlių patariama valgyti sportuojantiesiems, taip pat diabetikams. Saikingai valgomi turėtų būti tų, kurie turi kasos, kepenų, tulžies pūslės ar inkstų problemų.

Nojaus internetinėje parduotuvėje pirkite ridikėlių sėklasgerą kainą! Užtikriname, kad mūsų parduodamos sėklos yra kokybiškos, tad galėsite džiaugtis teikiama ridikėlių nauda viso sezono metu! Patenkintas liks tiek daržininkas mėgėjas, tiek profesionalas. Išsirinkti tinkamas salotų sėklas padės tikslūs pavadinimai, pateiktos nuotraukos ir detalus aprašymas. Siekiame pasiūlyti Jums kokybiškų sėklųgerą ir kiekvienam prieinamą kainą, todėl pasinaudokite nuolat elektroninėje parduotuvėje taikomomis akcijomis! Internetu ridikėlius galite pirkti ne tik pigiai, bet ir patogiai!