Ekologiškos sėklos

Gyventi ekologiškai tapo madinga. Tai bene pati naudingiausia mados rūšis ir pačiam žmogui, ir aplinkai. Ekologiškos sėklos, auginamos nenaudojant sintetinių cheminių trąšų, augalų apsaugos priemonių. Jos nėra genetiškai modifikuotos. Daržovės užaugintos iš ekologiškų sertifikuotų sėklų pasižymi maistingumu, geru skoniu, aromatu ir tai ne tik įprastos lietuvio stalui daržovės. Ekologiškos sėklos išauginamos ekologiniuose ūkiuose. Jos laikomos, pakuojamos ir gabenamos, laikantis specialių reikalavimų.

Ekologiškų sėklų daigumas įprastai būna toks, kaip ir mums gerai žinomų, paprastų sėklų. Dažnai daigumo procentas būna parašytas ant pakuotės. Jei perkate ekologiškas sėklas, tai nereiškia, kad jos sudygs geriau arba prasčiau už įprastas sėklas. Ekologiškos sėklos nėra genetiškai modifikuotos ir yra brangesnės už kitas.

Ūkiai, kurie pristato ekologiškas sėklas, turi veikti tausodami gamtą, išsaugodami biologinę įvairovę. Dažniausiai jie būna toliau nuo miestų, kelių ar kitų taršos objektų. Kiekvienam, turinčiam prie namų nedidelį žemės sklypą, įmanoma pačiam užsiauginti ekologiškų daržovių ir prieskonių.

Mūsų internetiniame kataloge ekologiškos sėklos parduodamos už kiekvienam prieinamą kainą. Rinkitės iš gausaus asortimento: salotos, agurkai, pomidorai, svogūnai, porai, burokėliai, česnakai, salotos, bazilikai ir kt. Apgalvokite, ką norėtumėte pasisodinti ir išsirinkite tinkamas augalų veisles. Nuotraukose pavaizduota augalo išvaizda, tikslus rūšies pavadinimas. Paspaudę ant nuotraukos, galite plačiau susipažinti su augalo sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais. Parduodamoms ekologiškoms sėkloms kataloge, taikome įvairias akcijas, todėl norimas daržoves ar prieskonius galite pirkti pigiai – ne tik sutaupysite, bet ir auginsite kokybiškas ir sveikesnes daržoves bei prieskonius!